ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ ЗАКЛАДУ

18 жовтня  розпочалася державна атестація НВК  "Хижанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" незалежною експертною комісією згідно нового порядку проведення атестації.

Відповідно до  частини третьої статті 40 Закону України "Про загальну середню освіту", Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки Украхїни від 30.01.2015 №67, зареєстрованого  в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року №173/26618, на виконання Плану проведення  державної атестації навчальних закладів Виноградівського району, керуючись  статтею 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою здійснення контролю за діяльністю навчальних закладів Виноградівського району.

Складовою державної атестації є публічна самопрезентація навчального закладу перед громадськістю, членами експертної комісії, батьками.

Згідно наказів управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації №168від 20.10.2015  „Про організацію державної атестації навчальних закладівВиноградівського району” та № 177 від 11.10.2016 „Про проведення державної атестації НВК „Хижанськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу” Виноградівської районної ради Закарпатської області” у період з 18 жовтня по 08 листопада 2016 року спеціально створеною комісією здійснено атестаційну експертизу діяльності „Хижанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу” Виноградівської районної ради Закарпатської області.

Проведено відкриту публічну презентацію діяльності навчального закладу його керівником  ЧутораМ.П. Заслухано звіт управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації щодо створення умов дляналежного функціонування навчального закладу. Протягом 5 робочих днів (20, 21, 25, 27, 28 жовтня 2016 року) комісія працювала безпосередньо у навчальному закладі, здійснювала експертизу за основними освітніми напрямами. Матеріали державної атестації узагальнено. На підставі висновку щодо результатів атестаційної експертизи та рекомендацій навчальному закладу щодо підвищення якості надання освітніх послуг населенню видано наказ управління освіти, молоді та спорту Виноградівської районної адміністрації від 08.11.2016 № 195, яким визнано НВК „Хижанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Виноградівської районної ради Закарпатської області атестованим та підтверджено його право  на надання   початкової, базової та повної загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.

В.о.начальника управління  освіти,

молоді та сорту райдержадміністрації                               В. Жупанин