Дошкільна група "Сонечко"

Відповідно до ст. ст. 14, 18 Закону України «Про освіту», Положення про навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад», на підставі клопотання Виноградівської районної державної адміністрації від 01.10.2014 р. № 01-09/2546, з метою подальшого перспективного розвитку і створення умов для здобуття дітьми дошкільного віку безперервної дошкільної освіти та підготовки до школи змінено назву Хижанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради на  Навчально-виховний комплекс "Хижанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Виноградівської районної ради Закарпатської області у зв’язку зі створенням у навчальному закладі дошкільного підрозділу.

Дошкільну групу відвідує 25 дітей.